Salah je prosle sezone zabio zadivljujuca 44 gola u svim natjecanjima, a njegov suigrac u Liverpoolu, James Milner, brzo je dosao do zakljucka kako taj njegov gol u Merseyside derbiju definitivno nije najbolji od ta 44.

marec 11, 2019 admin

Real Madridu je zabio dva gola, Napoliju takoder dva, rusio je sve velikane talijanske lige Milan, Inter, Lazio, a sinoc i Romu.1xbet live Tek u 81. S jedne strane, u konkurenciji su Philippe Coutinho i Ivan Rakitic koji se vracaju nakon ozljeda.

Spooked.— OptaJoe (@OptaJoe) October 31, 2018 No nakon pogotka Fabregasa u 41. minuti, golova vise nije bilo i Chelsea je izborio nastup u cetvrtfinalu. Zvuci nevjerojatno, ali je. Moro je izgubio jednu loptu na sredini terena, Rak se spustio prema gostujucim vratima i sutirao visoko, no Zagorac je bio spreman.

Sarajevu to ne treba, iako mi nije cilj umanjiti jihovu pobjedu.“ Dinamo sutra docekuje Anderlecht (21 sati) u posljednjem kolu skupine D u Europskoj ligi. Nakon sto su primili pogodak vec u 2. minuti, samo dvije minute kasnije svoj prvijenac u crveno-crnom dresu zabio je Gonzalo Higuain, ali do kraja je talijanski velikan inkasirao jos dva gola i potpisao kapitulaciju. „Prosle sezone nas je najveci nedostatak bio sto smo igrali lijepo, a nista nismo osvojili.

Igracima Reala bile bi zabranjene sve vrste pizza, od najednostavnije s rajcicom, mozzarellom i bosiljkom, pa do onih s gljivama, articokama ili slaninom. Jedini gol za domace je zabio Diomande u 43. minuti, a on je u 91. minuti iskljucen. Arthur je blistao za Gremio u osvajanju Cope Libertadores 2017. godine, a na sastanku s Barcinim sportskim direktorom Robertom Fernandezom u prosincu slikao se s Barceloninim dresom.

Otocki velikan zeli ‘hrvatskog Lamparda’! Spasitelj Portugala je u samoj sudackoj nadoknadi bio Pepe koji je u 91. minuti postigao pogodak vrijedan produzetaka. Pozivam sve navijace da nas dodu podrzati u pohodu na jos jednu pobjedu“, rekao je Gojak.

Max Allegri morao je kombinirati kako je umio. U osmini finala FA Kupa Manchester United kod Huddersfielda nije ponovio pogresku iz listopadske prvenstvene utakmice kad je „ostavio kosti“ i bodove Terijerima. Kovac mora voditi igrace koji su osvojili sve prijasnjih godina i nedostaje im motivacije. Ovo moze biti prekretnica sezone. Znali smo prije utakmice da ce biti tesko, no problem je bio u tome sto nismo uspijevali zabiti gol.

I na SP su suci donosili velike odluke o kojima nitko kasnije nije pricao, ali u ovakvim je situacijama potrebna bolja procjena,“ rekao je Jurgen Klopp novinarima. „Ako nam dolazi VAR onda se takve situacije trebaju ponovno pregledati. Marjanovic je u 30. minuti nakon greske Bogicevica sam izasao sam pred Kjosevskog, koji je sjajno reagirao i spasio svoj gol. Halilovic je mogao dodavati, ali umjesto toga on je stalno birao dribling i zadrzavao loptu.

Barcelona je pobijedila s 4:2 te napravila veliki korak prema osvajanju skupine. Isto moram napraviti i u FA kupu, ali onda riskiram ispadanje, protiv Norwicha smo riskirali ovo,“ upozorio je Cote pa dodao: „Pogresno je donositi odluke temeljene na samo jednoj utakmici. On je 2003. godine radio kao skaut francuskog Sochauxa i medu prvima je primijetio omalenog veznjaka.

Tri minute zatim Zagorac i Ben Basat nasli su se u duelu u kaznenom prostoru, napadac Hapoela je pao, no francuski djelitelj pravde to je okarakterizirao kao pokusaj iznudivanja najstroze kazne. Drzao se dobro Ajax u preostalih 15-ak minuta prvog dijela.

Muslin je tamo i roden i odrastao, ali po ocu ima hrvatske korijene. „Nazalost, u Kragujevcu vise nemam rodbinu, ali s dijelom rodbine iz Splita sam i dalje u kontaktu“, rekao je u jednom razgovoru prosle godine srpski izbornik, koji je lani Hrvatsku nahvalio nakon nastupa na Europskom prvenstvu. „Hrvati imaju izrazenu tu ljubav prema drzavi i odnos prema dresu, to mi moramo popraviti. Ostao sam zapanjen s kolikim je postovanjem i respektom razgovarao sa mnom.

Skauti Bayerna poslani su na misiju po cijeloj Europi, a sve koordinira Hasan Salihamidzic. Prosle smo godine ispali vec u drugom kolu od West Hama, moramo biti zadovoljni ucinjenim ove sezone. U drugoj minuti sudacke nadoknade pogodio je Douglas Costa, no VAR je ponistio pogodak zbog ranijeg prekrsaja. Dier), Alli, Shaw (od 53. Poceli su ga vrijedati, ali i rasisticki, govorivsi mu – uz psovke – neka ide u Kinu odrzavati red, a ne u Rusiju.

U veznoj liniji glavnu rijec vodi sjajni Kevin De Bruyne, uz pomoc Mouse Dembelea i Marouanea Fellainia. A nama je vazno da tu bude i pun stadion. Izbor urednika Modric otkrio kako ga je Boban digao, kako ga Jordan prati kroz zivot i kako – odbija trenere!

Modric uspio sto nije nikad nitko! „Zidane je znao i u meni je vidio sebe“ Ekskluzivno: Modric je u Dinamu igrao krilo, Inter mu duguje novac, a u Zrinjskom su ga iznosili s terena Modric Zlatna lopta: Trenirao pod granatama, razrednica ga tjerala s prozora, bio je i Bruce Lee Nije mu smetalo sto mu je Allegri promijenio poziciju. Ali, ovo je samo pocetak, nikada nisam zadovoljan i nikada se ne opustam.“ Kada se africki igrac godine vrati kuci, osim sto se prica o njegovim postignucima, on je i inspiracija ostalima da uvijek moraju raditi i truditi se. „Kada dodem u Conakry, i dalje ima djece koja igraju na cesti bez tenisica, izbjegavajuci aute.

Mi ga nismo shvacali preozbiljno, ali bili smo u krivu. Coutinho nije ni pokusao pucati s daljine u zavrsnici utakmice, a ovoj momcadi za pobjede fali kvalitetnija igra. Modric je prije nekoliko dana pobijedio Cristiana Ronalda u utrci za najboljeg igraca Europe , a sada ce ga pokusati svrgnuti i s trona kojim Portugalac dominira. Icardi je donio poravnanje u 86. prvi golom u Ligi prvaka, a preokret je osigurao Vecino u 90+2. minuti!

Tottenham je na samom pocetku preuzeo inicijativu, ali Mauro Icardi imao je prvu priliku, no oznaceno mu je zalede. Bayern je poveo vec u 8. minuti golom Wagnera koji je samo pospremio odlicnu povratnu loptu Sancheza u gol. Ostao je u kraljevskom klubu, osvojio Zlatnu loptu, ali cini se kako bi napokon mogao napustiti Real.

Rusija je zahvaljujuci visokoj pobjedi na drugom mjestu preskocila Svedsku. Pritom je udarac dobio Dante Stipica. Zamislite, on komunist, a morao je raditi sa „zlim novcem“.

Izbor urednika Modric otkrio kako ga je Boban digao, kako ga Jordan prati kroz zivot i kako – odbija trenere! Modric uspio sto nije nikad nitko! „Zidane je znao i u meni je vidio sebe“ Ekskluzivno: Modric je u Dinamu igrao krilo, Inter mu duguje novac, a u Zrinjskom su ga iznosili s terena Modric Zlatna lopta: Trenirao pod granatama, razrednica ga tjerala s prozora, bio je i Bruce Lee I dok je Borcu nakon odluke na prvom stupnju odbijena zalba na drugostupanjskom postupku, Sloboda iz Tuzle u tom je „drugom krugu“ dobila zeleno svjetlo od komisije.

Vec u 11. minuti zatresao je mrezu, ali je pogodak opravdano ponisten zbog zaleda. Nije se ucinilo dovoljno da se teren osposobi.“ Smatra da je prvenstvo gotovo pa odluceno. „Tesko mozemo dostici Dinamo, smatram da oni nece prosuti puno bodova u nastavku sezone – realno zakljucuje Biscan koji je oprezan u svojim najavama.“ Igor Biscan postuje rad Nenada Bjelice i misli da Dinamo moze u osminu finala Europske lige.

U 84. minuti Pivaric je ubacio za Perisica, no njegov udarac glavom odlazi iznad gola. Rangersi su izgubili doma od Aberdeena 0:1, Katic i Barisic nisu bili u zapisniku, a bivsi Osijekov napadac Grezda usao je u 52., ali nije spasio momcad od poraza. Tottenhamov trener Mauricio Pochettino posluzio se metaforom koja bi posramila i Erica Cantonu kako bi objasnio pritisak igranja u Ligi prvaka.

Radi tog pravila i nisam bas zadovoljan minutazom, ali se nadam da ce uskoro doci prava prilika koju cu siguran sam i iskoristiti.“ Kakva je kvaliteta indijske Super lige? Moze li se u Indiji kroz karijeru zaraditi za lagodan zivot? „U indijskoj ligi se dosta trci, igraci su fizicki jako spremni, ali takticki i tehnicki nisu bas na najvisoj razini. Gyan tvrdi: Dalic se ne ponasa uobicajeno… Cijela je ekipa pokazala da je prava, nismo dopustili Anderlechtu da se razigra.

U prvom poluvremenu je Zrinjski bio bolji, imao je kvalitetnije prilike pa cak i u zavrsnici gotovo stigao do gola. Munchenski Bayern, ili bolje reci Kovacev Bayern nastavlja gaziti. Salah je prosle sezone zabio zadivljujuca 44 gola u svim natjecanjima, a njegov suigrac u Liverpoolu, James Milner, brzo je dosao do zakljucka kako taj njegov gol u Merseyside derbiju definitivno nije najbolji od ta 44.

Cileanac se nikako nije uspio nametnuti od dolaska iz Arsenala te je sve izvjesnije kako ce ubrzo srecu okusati u drugom klubu. Mi smo i dalje zadnji“, istaknuo je nakon utakmice trener domacina Kurcubic dok je strateg Zeljeznicara Odovic porucio: „Za nekoga tko je 30-40 godina u Zelji, zaista je tesko ovo izdrzati…“ U kasnijoj utakmici Celik je u Zenici stradao od Mladosti iz Doboja kraj Kaknja. No, u sam smiraj prvog dijela Monchengladbach je izjednacio.

Svoj ukupno 60. u dresu Brazila u 95. nastupu. Trebamo ih respektirati, ali znamo nase kvalitete, pa cemo od prve utakmice krenuti kako treba, postaviti se kao domacin i biti pravi.“ Vi imate dva zuta kartona, hocete li se paziti zbog toga tijekom utakmice? „Mislim da svaku utakmicu treba ici punim gasom, ne razmisljam o tome. Medutim, utakmicu nisu obiljezili niti jedan od ova dva pogotka ili majstorski potez igraca Betisa i Eibara, vec navijaci.

Neke stvari su bile pozitivne veceras, ali neke nisu funkcionirale“, rekao je Talijan dodavsi: „Nismo imali kontrolu nad utakmicom. Kao olakotna okolnost za sastav Zinedinea Zidanea moze se uzeti cinjenica kako je, uz ozljede Kroosa i Modrica, francuski strucnjak dao odmor najboljem igracu Cristianu Ronaldu. Semedo je zato pucao, pogodio vanjsku stranu mreze, a sudac ostao nijem na prigovore igraca blaugrane da dosudi prekrsaj.

Kazem, Cesi me doista nicim nisu impresionirali, kod njih nisam vidio igrace visoke razine. Uz napomenu da se, primjerice, u 4-4-2 pojavljuje i Ronaldo u vrhu napada s Kaneom (ali je bez problema umjesto njega tu mogao biti i Griezmann koji takoder vrijedi 100 milijuna), a Dele Alli je u veznoj liniji umjesto Pogbe. A sve zbog malo profita… U posljednjem ovogodisnjem kolu spanjolske Primere, Betis i Eibar su remizirali 1:1.

No, ekipa iz Leipziga ipak je dosla do sva tri boda jer je u 87. minuti poentirao Bruma. ?? 31 Punkte! ?? Platz 4! #RBLSVW #DieRotenBullen ?? pic.twitter.com/KH7TSXuMNO— RB Leipzig (@DieRotenBullen) December 22, 2018 Vaznu pobjedu upisao je Bayer iz Leverkusena koji je na svom travnjaku s 3:1 bio bolji od Herthe te se tako bodovno izjednacio s berlinskom momcadi koja drzi osmo mjesto nacionalnog poretka. Jedini gol na utakmici zabio je Moussa Doumbia.

Siguran sam da necemo zakazati kada su volja i htijenje u pitanju“, rekao je Baka pa nastavio: „Jako respektiram Zelju, oni su nam posljednjih godina glavni konkurenti. Isco je u vrlo nezavidnom polozaju nakon sto je dosao trener Santiago Solari. Sudjelovat ce onih 18 koji su zdravi i spremni za napore koje iziskuje ova utakmica. Gerard Pique je, uza sve to slavlje, jos stigao i bocnuti velike rivale iz Madrida.

Zeljeznicar sezonu ipak zavrsava s peharom! Plavi su u drugoj finalnoj utakmici Kupa s 4:0 pobijedili Krupu i tako s ukupnih 6:0 proslavili prvi trofej nakon pet godina i 2013. godine kada su osvojili posljednji naslov prvaka Premijer lige. Izbor urednika Modric otkrio kako ga je Boban digao, kako ga Jordan prati kroz zivot i kako – odbija trenere!

Modric uspio sto nije nikad nitko! „Zidane je znao i u meni je vidio sebe“ Ekskluzivno: Modric je u Dinamu igrao krilo, Inter mu duguje novac, a u Zrinjskom su ga iznosili s terena Modric Zlatna lopta: Trenirao pod granatama, razrednica ga tjerala s prozora, bio je i Bruce Lee Kako je izgledalo slavlje u Mostaru, pogledajte u videu kolega s Hercegovina.info. A navijaci ga na Bridgeu i dalje obozavaju…

Bila je to ujedno posljednja konkretnija prilika u prvom dijelu u kojem Tottenham imao terensku nadmoc, a Inter veci broj udaraca po golu. Igrao je Luka briljantno, imao niz sjajnih prilika pa i pogodio vratnicu, ali do gola nije stigao. Mirren – Rangers 0:2 Rennes je pak pokleknuo doma od Reimsa rezultatom 0:2.

Divio sam mu se kao igracu, a on je u meni vidio sebe, tihog i sramezljivog, i ocekivao je da se otvorim, izrazavam na terenu.“ „Trebao me da igram kljucnu ulogu u momcadi, u eri kad smo doista igrali dobro.