Rekonštrukcia bytov a domov

 
Sme firma, ktorá kladie dôraz na kvalitu, zodpovednosť, rýchlosť a profesionálny prístup tak k práci ako aj k zákazníkom.
 
Snažíme sa pružne reagovať na požiadavky našich zákazníkov, rozvíjať a zdokonaľovať našu činnosť. Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka a splnenie jeho predstáv v rámci jeho finančných možností. Vlastníme vlastné technické vybavenie a disponujeme kvalitnými zamestnancami, ktorých odbornosť a kvalifikácia sú zárukou dobre odvedenej práce. V rámci nášho doterajšieho pôsobenia na slovenskom i zahraničnom trhu sme získali množstvo dobrých ale najmä spokojných zákazníkov, ktorí sú zároveň našou najlepšou vizitkou, preto je v našej spoločnosti prioritou neustály pokrok a zlepšovanie sa. Pozývame Vás prezrieť si našu stránku a v prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.
 
Veríme ze Vás naša firma zaujme a stanete sa našim dalším spokojným zákazníkom .
 

Robíme:

 

Detailný rozpis ponuky:

 

Poskytujeme konzultácie, obhliadku a spracovanie cenovej ponuky.

Naša firma taktiež spolupracuje s množstvom partnerských firiem a aj vďaka tomu vieme pokryť  takmer všetky typy prác, vrátanie rôznych špecializácií.
Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka a garancia najlepšej kvality a ceny, tak u nás ako aj u našich partnerov.

Galéria:

Kliknite pre viac info na facebooku